Prawdziwy bestseller, czyli “Singielka” K. N. Haner

Uwielbiam czytać romanse i zawsze chętnie po nie sięgam. Szczególnie cenię sobie twórczość K. N. Haner i staram się czytać wszystkie książki, jakie zostały przez nią wydane. Kilka dni temu miałam możliwość przeczytania powieści pt. “Singielka” (https://www.taniaksiazka.pl/singielka-k-n-haner-p-1564642.html), która jest piątym tomem serii o “Efekcie Ericka” i muszę przyznać, że po raz kolejny się nie zawiodłam, a lektura okazała się prawdziwym hitem. Dawno żadnej książki nie przeczytałam tak szybko, jak tę pozycję. Było naprawdę warto.

Ciężko uciec od przeszłości

Meg to główna bohaterka książki, która decyduje się zacząć swoje życie od nowa, dlatego ucieka od swojej przeszłości i wyjeżdża do Londynu. Tam próbuje na nowo ułożyć sobie swój świat, który jakiś czas temu dość mocno rozpadł się na kawałki. Wszystko zaczyna się jej powoli układać, znajduje pracę, która daje jej satysfakcję, poznaje nowych ludzi, poznaje pewnego mężczyznę i wtedy do jej codzienności ponownie wkrada się przeszłość. Przybiera ona postać Ericka, od którego kobieta wcześniej uciekła. Jak potoczą się losy Meg? Czy uda jej się uwolnić od tego, co było? Czy ułoży sobie swoje życie na nowo? Nie chcę zdradzać szczegółów, dlatego zachęcam każdego do sięgnięcia po powieść i wyrobienia sobie własnej opinii. Naprawdę warto.

Czy to kolejny banalny romans?

Książka podobała mi się bardzo. Wciągnęła mnie tak mocno, że przeczytałam ją w przeciągu jednego wieczora. Na duży plus zasługuje fabuła, która nie jest może jakoś bardzo rozbudowana, ale napisana jest tak, że potrafi przez dłuższy czas trzymać w napięciu, co sprawia, że czytelnik nie ma kiedy się nudzić. Bohaterowie w książce wykreowani są dokładnie, z dbałością niemal o każdy szczegół. Są to takie postacie, z którymi każdy z nas może się utożsamiać. Autorka używa prostego, zrozumiałego języka, co sprawia, że pozycja jest łatwa w odbiorze. Mam nadzieję, że to nie jest jeszcze koniec tej serii i niebawem pojawi się kolejna powieść z tego cyklu. Zachęcam każdego do przeczytania tej książki, bo to prawdziwy majstersztyk.