Przeżyj kolejną niezapomnianą przygodę

"Singielka" to najnowszy, 5 z kolei tom serii "Efekt Ericka" autorstwa polskiej pisarki Katarzyny Nowakowskiej, znanej pod pseudonimem K.N Haner. Jakie będą dalsze losy rodziny Donellów?

"Singielka"

Po burzliwych wydarzeniach Megan Donell decyduje się na ucieczkę przed Erickiem i rozpoczęcie całkowicie nowego życia. Bez słowa pożegnania wyjeżdża do Londynu, gdzie bez trudu znajduje mieszkanie oraz pracę w przytulnej kawiarni. Nowe otoczenie to także nowi ludzie, a wśród nich Tom - syn jej szefostwa, który okazuje się naprawdę porządnym i godnym zaufania facetem. Meg opowiada mu o swojej skomplikowanej przeszłości, która uparcie nie daje o sobie zapomnieć. Na drodze do szczęśliwego życia stoją minione chwile. Na domiar złego Erick Evans postanawia przyjechać do Londynu i odnaleźć kobietę. Czy poszukiwania zakończą się sukcesem? Czy Megan wyjawi mu, co stało się w Las Vegas? Jakie będą dalsze Losy Toma? Najnowszy tom serii "Efekt Ericka" poprzedzają książki "Dziedziczka", "Wyższe sfery", "Nowe rozdanie" oraz "Zniknięcie". Jej główną bohaterką jest Megan Donell - piękna i utalentowana kobieta, pochodząca z jednej z najbogatszych rodzin w Nowym Jorku. Mimo gigantycznej fortuny Meg nie lubi przepychu i luksusu, a na sukces pragnie zapracować sama. Po poznaniu Ericka Evansa jej życie zmienia się o 180 stopni. Okazuje się, że mężczyzna oprócz niesamowitego uroku ma również wiele tajemnic, których nie zamierza zdradzić.

Kilka słów o autorce

K.N Haner to pseudonim polskiej pisarki Katarzyny Nowakowskiej. Autorka zadebiutowała w 2015 roku, publikując książkę "Na szczycie", będącą początkiem trzytomowego cyklu, który opowiada o związku striptizerki i muzyka grającego w zespole rockowym. Spod jej pióra ukazują się pikantne powieści erotyczne oraz pełne namiętności romanse, w których nie brakuje elementów z kryminałów czy thrillerów. Wśród jej twórczości znajduje się aż 16 bestsellerów.